«Укроборонпром» виграв суд у справі проти військової корпорації країни-агресора

16:00 21.05.2021

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду України ухвалив остаточне рішення на користь ДП «Красилівський агрегатний завод», який входить до складу Укроборонпрому, в справі проти Російської літакобудівної корпорації «МіГ». 

Про це йдеться у повідомленні на сайті Укроборонпрому.

Судовий спір стосувався вимоги «МіГ» до підприємства Концерну повернути кошти, сплачені на підставі контракту 2013 року за замовлену і виготовлену в Україні продукцію військового призначення. Її постачання стало неможливе через російську агресію проти нашої держави та запроваджені Україною заборони та санкції.

Спір розглядався судами понад два роки та завершився перемогою Укроборонпрому та Красилівського агрегатного заводу. Верховний Суд підтвердив, що запроваджені Україною санкції проти корпорації «МіГ» унеможливлюють повернення отриманих коштів. З боку Укроборонпрому справу в суді супроводжували начальник управління юридичної підтримки Євгенія Федюшкіна та головний спеціаліст з правових питань управління правової експертизи Тимур Божков.

Корпорація «МіГ» входить до складу Об’єднаної авіабудівної корпорації, 100% акцій якої належить уряду Російської Федерації. Є одним із найбільших підприємств російського оборонно-промислового комплексу, яке виконує повний цикл робіт з виробництва, ремонту та модернізації винищувальної авіації, зокрема літаків МіГ-29 та їх модернізованих версій.
 

Ще на цю тему