Український дім у Молдові запрошує на святкування своєї річниці
Український дім у Кишиневі запрошує всіх охочих відсвяткувати свою першу річницю. Святковий захід відбудеться у п'ятницю, 12 вересня.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив Національний конгрес українців Молдови (НКУМ).
Гостям обіцяють насичену та веселу програму для всієї родини. Для дітей підготували творчі майстер-класи з розпису футболок, створення аплікацій, українських вінків та «ангелів добра».
На відвідувачів чекають солодкі сюрпризи – попкорн, солодка вата та лимонади. Головною подією вечора стане караоке-шоу «Голос нашого двору», де кожен зможе позмагатися у виконанні улюблених українських пісень.
«Перший рік – він найпам'ятніший, тож давайте відсвяткуємо так, щоб наступний рік став ще яскравішим», – написали представники Українського дому.
Нагадаємо, у молдовському місті Єдинці на базі ліцею імені В. Сухомлинського 29 травня урочисто відкрили Український центр – сучасний простір для освітніх і культурних ініціатив.
Ще на цю тему
- 13.08.2021 Військові з Молдови візьмуть участь у параді в Києві
- 29.05.2020 Додон поїде на перенесений парад у Москві
- 23.06.2017 Декларация о суверенитете Молдовы была принята 27 лет назад
- 29.08.2016 Празднование Дня независимости в Кишиневе прошло с протестами / Видео
- 05.08.2016 Молдова готовится к 25-летию провозглашения независимости
- 29.07.2016 Молдова празднует День Конституции
- 19.05.2016 Молдова готовится к празднованию 25-летия независимости
- 06.05.2016 Гагаузия празднует национальный праздник «Хедерлез»
- 06.05.2016 Правительство Молдовы отметит и День Победы, и День Европы
- 15.04.2016 Началась подготовка к проведению мероприятий в честь 25-летия независимости РМ
- 28.03.2016 Маршем отметили в Кишиневе 98-летие объединения Бессарабии и Румынии
- 15.01.2016 В Молдове отмечается Национальный день культуры