росіяни перетворили мобілізацію в ОРДЛО на рабство, людей відправляють на забій - розвідка

20:30 13.08.2022

Примусова мобілізація в ОРДЛО фактично перетворилася на рабство, людей відправляють у прямому сенсі на забій.

Про це заявив представник Головного розвідувального управління МОУ Андрій Юсов, повідомляє Укрінформ із посиланням на Телеграм-канал ГУР.

“Ми яскраво бачимо політику ставлення росіян і російської федерації до мешканців ОРДЛО як до людей нижчого ґатунку. Поки в росії триває прихована мобілізація, де намагаються когось мотивувати грошима, стимулювати якимись примарними виплатами чи агітувати з ідейною метою, через пропагандистські канали, то в ОРДЛО все просто. Там немає ніякої агітації, там просто людей на вулицях загрібають", - заявив Юсов.

За його словами, є інформація, що в Луганську нещодавно відбулася нарада представників окупаційної "адміністрації" з підприємствами, на якій було доведено, що найближчим часом необхідно мобілізувати ще 8 тисяч чоловіків віком до 60 років. "Безумовно, це колосальна цифра", - зазначив Юсов.

Він зауважив, що це робиться для того, щоб поповнити втрати, відновити боєздатність частин. Передусім ідеться про так званий 2 армійський корпус.

"Від самого початку мешканців ОРДЛО – навіть тих, хто має російські паспорти – використовували як гарматне м’ясо для розвідки боєм. Погано навчених і з поганою амуніцією їх кидали на важкі ділянки фронту. Натомість із росіянами обходилися зовсім по-іншому", - заявив Юсов.

Ще на цю тему