Дипломат назвав пріоритети співпраці України та ЄС у межах Східного партнерства


Представник України при ЄС Микола Точицький розповів, чому Україні варто брати участь в ініціативі Східного партнерства, і що вона планує в ній робити.

За словами дипломата, Україна планує посилити співпрацю з Євросоюзом у сферах кібербезпеки та боротьби з дезінформацією.

"Україна вже не перший рік чинить опір дезінформаційним атакам. Нині цей напрям набув особливої актуальності, враховуючи зусилля РФ з дестабілізації ЄС зсередини через дезінформацій кампанії, які руйнують довіру до європейських інституцій", - наголошує він у своїй статті для ZN.UA.

Україна планує продовжити започатковану міністром закордонних справ Дмитром Кулебою практику проведення засідань Україна-ЄС з питань стратегічних комунікацій для обговорення скоординованих дій щодо боротьби зі шкідливою дезінформацією в контексті COVID-19.

Ще одним пріоритетом є кібербезпека. Україна пропонує розглянути можливість залучення зацікавлених партнерів до роботи Агенції Європейського Союзу з питань мережевої та інформаційної безпеки (ENISA).

"Ми б хотіли у майбутньому побачити діалоги ЄС-Східне партнерство з питань кібербезпеки. Масовані кібератаки на українську інфраструктуру навчили нас бути сильнішими і професійнішими, і ми готові ділитися нашим досвідом у форматі майбутніх кібердіалогів", - додає Точицький.Ще на цю тему:

Ми в соцмережах
Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...
Новинки кино - http://kinoafisha.ua/skoro/
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд