Рамштайн-21" відбудеться 26 квітня: чого чекати від зустрічі

14:20 26.04.2024

26 квітня у віртуальному форматі пройде чергова, 21-а зустріч високопоставлених представників оборонних відомств Контактної групи з питань оборони України (формат “Рамштайн”).

Как повідомляе видання «Флот 2017» напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що на зустрічі йтиметься, “зокрема, про те, як якнайшвидше подолати складнощі й проблеми, які накопичились за пів року, коли ми чекали рішень про американську підтримку”.

“Політично ми вже спрацювали заради підтримки. Тепер треба, щоб спрацювали й щодо наповнення пакетів потрібною зброєю, і щодо логістики”, – сказав він у вечірньому зверненні.

Група у форматі “Рамштайн” збирається на тлі критичної нестачі в Україні боєприпасів і просування російських військ на сході, а також на тлі розблокування американської допомоги для України й очікуваних через це “швидких змін” на фронті.

Попереднє, 20-те засідання Контактної групи з питань оборони України відбулося 19 березня в Німеччині. На ньому головував особисто міністр оборони США Ллойд Остін.

Ще на цю тему