У Херсонській області черговий факт масової загибелі птахів

19:21 01.03.2021

У Херсонській області зафіксовано новий факт масової загибелі птахів на території Національного природного парку «Нижньодніпровський». В районі річок Конка і Гнилуша виявили 20 загиблих лебедів.

Про це йдеться в повідомленні на урядовому порталі.

Повідомляється, що фахівці регіональної лабораторії ветеринарної медицини та місцевого управління Держспоживслужби відібрали 5 трупів загиблих лебедів і направили їх на дослідження на пташиний грип та хворобу Ньюкасла.

Сьогодні проводиться обстеження акваторії Дніпра, Конки і Гнилуші на предмет наявності додаткових фактів загибелі птахів. Найближчим часом відбудеться засідання районної та обласної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Нагадаємо, минулого тижня в заповіднику «Асканія–Нова» зафіксували масову загибель птахів - виявили понад 150 мертвих особин декількох видів, серед них близько 30 огарів, які занесені в Червону книгу України.

До цього на початку року там вимерло близько 185 журавлів. За однією з версій, вони могли харчуватися зерном, обробленим хімікатами, яке висіяли на полях для боротьби з гризунами.

Ще на цю тему