У 2021 році ЗСУ отримають понад 3 тис. ракетно-артилерійських систем та шість літаків – Міноборони

13:21 09.02.2021

У цьому році Збройні Сили України зможуть отримати, зокрема 10 млн штук боєприпасів, 3 300 ракетно-артилерійських систем, більше 60 бронетранспортерів та броньованих машин, а також шість літаків.

Про це повідомив Міністр оборони Андрій Таран, передає УНН з посиланням на пресслужбу Міноборони.

«....у 2021-му році очікується постачання військової продукції на суму понад 10 мільярдів гривень. Здійснені у 2020-му році замовлення (укладені контракти) вже дозволяють Збройним Силам України отримати цього року 10 млн штук боєприпасів, 3 300 ракетно-артилерійських систем, 2 700 приладів розвідки та спостереження, понад 320 автомобілів, більше 60 бронетранспортерів та броньованих машин, близько чотирьох десятків безпілотних авіаційних комплексів, а також шість літаків», — повідомив Таран.

Повідомляється, що у 2021-му році увага Міністерства оборони фокусуватиметься на адаптації механізму закупівель військової продукції під вимоги Закону України «Про оборонні закупівлі».

«Слід враховувати, що виробництво озброєння має тривалий виробничий цикл, приміром, ті ж високотехнологічні комплекси виготовляються більше одного року. Профінансувавши та уклавши ще минулого року контракти на суму у понад 10 мільярдів гривень, ми забезпечили партнерів обіговими коштами, що, у свою чергу, з початку року гарантувало безперебійну роботу десятків підприємств оборонно-промислового комплексу, серед яких, наприклад, ДККБ «Луч», ДП ХКБМ ім. О Морозова, ДП «Іскра“ та інші», — наголосив Таран.

Українська армія у 2021 році також отримає ракетні комплекси «Нептун».

Як повідомлялося, підприємства Державного концерну «Укроборонпром» виконали 100% контрактів за державним оборонним замовленням у 2020 році.

Замовники протягом цього року отримали 4039 нових, модернізованих та відремонтованих одиниць озброєння та військової техніки.

Ще на цю тему