За перше травня прогноз на туристичний сезон у Криму песимістичний / Фото

14:07 03.05.2017

1 травня в окупованому Криму офіційно стартував курортний сезон. Однак як видно на знімки з камер відеоспостереження, розміщених в приморських містах півострова, туристичного напливу в Криму не спостерігається.

На своїй сторінці в Facebook головний редактор інтернет-порталу BlackSeaNews, глава Наглядової ради фонду «Майдан Закордонних Справ» Андрій Клименко розмістив знімки в веб-камер Алушти, Ялти, Севастополя, Євпаторії, Коктебеля, Керчі, Феодосії і Судака. Камери неупереджено зафіксували практично порожні набережні.

У коментарі сайту «15 минут» Андрій Клименко зазначив, що саме за кількістю туристів на травневі свята можна побудувати реальний прогноз на весь курортний сезон.

«1 травня і перша декада завжди були важливою реперною точкою, через яку завжди робили прогнози, щодо того, скільки людей приїде. По-перше, це офіційне відкриття сезону, це перші довгі вихідні після довгої зими, люди скучили по морю, по сонцю. Раніше були додаткові поїзди, авіарейси. Їхало дуже багато людей з материкової частини України на машинах. Туристичний бізнес прицінювався, і звичайно візуально було завжди все зрозуміло, і завжди будувалися прогнози, яким буде туристичний сезон», - розповів Андрій Клименко.

За словами експерта, ялтинці зазвичай оцінювали перспективи туристичного сезону за кількістю вікон, які горять в готелі «Ялта-Інтурист», бо це готель середнього цінового сегмента.

«Як правило, прогнози були правильні. Якщо в травні люди приїхали, якщо не виникло якихось скандалів, якщо ціни виставлені оптимально, то люди приїдуть ще й ще.

На сьогоднішній день можна сказати, що ситуація сумна. Це очікувано. Якщо зараз подивитися веб-камери в Стамбулі, в Анталії ми побачимо там величезну кількість російських туристів, з тих, які не поїхали до Криму. За перше травня прогноз на туристичний сезон в Криму песимістичний», - зазначив Андрій Клименко.

Як повідомляв в липні минулого року сайт «15 хвилин», туристичний сезон 2016 року в Криму прогнозувався як найгірший за весь час окупації. Про це написав у блозі колишній міністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв.

Коктебель. 01.05.2017

Алушта. 01.05.2017

Судак. 01.05.2017

Керч. 01.05.2017

Феодосія. 01.05.2017

Євпаторія.01.05.2017

Ялта. 01.05.2017

Ще на цю тему