Шольц: G7 підтримуватиме Україну «стільки, скільки буде потрібно»

12:50 19.06.2022

Україна зможе розраховувати на підтримку G7, якої вона потребує, стільки, скільки це необхідно.

Про це заявив Канцлер Німеччини Олаф Шольц в інтерв'ю dpa, опублікованому в суботу, передає Укрінформ з посиланням на АР.

Шольц, за його словами, хоче використати зустріч з лідерами країн «Сімки», яка відбудеться наступного тижня у баварському селищі Ельмау, для обговорення довгострокових перспектив України.

«Ми продовжуватимемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно», - сказав він. - Ми хочемо переконатися, що розрахунки російського президента не виправдаються. путін, очевидно, сподівається, що все стане на свої місця, як тільки він завоює достатньо землі, і міжнародне співтовариство повернеться до звичайних справ. Це ілюзія».

За словами Шольца, він та його колеги з Франції, Італії та Румунії під час візиту до Києва в четвер обговорили з Президентом Володимиром Зеленським подальші поставки зброї для України, зокрема боєприпасів і артилерії.

Чотири лідери також підтримали надання Україні статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу. Шольц висловив сподівання, що всі країни ЄС підтримають цю позицію на зустрічі у Брюсселі наступного тижня.

Теми:

Ще на цю тему