У жовтні-листопаді в Україні «з молотка» планують пустити два морських порти

13:00 17.09.2021

У жовтні-листопаді українські та іноземні інвестори зможуть узяти участь в онлайн-аукціонах з приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів та оренди трьох великих об’єктів у морських гаванях Одещини.

Про це заявив 16 вересня керівник регіонального відділення ФДМУ Олександр Славський на VІ Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі Odesa 5T Investment Promotion Forum, повідомляє Укрінформ.

«Услід за продажем з відкритих торгів майнового комплексу заводу «Одесавинпром» ми готуємось провести у жовтні-листопаді аукціон з приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів, а також передати в оренду великі об’єкти у двох інших морських гаванях», - зазначив Славський.

За його словами, ФДМУ також готує до приватизації порт Скадовськ.

Славський уточнив, що до передачі в оренду Фонд підготував три великі об’єкти в Одеському та Чорноморському морських портах. Зокрема, буде здано в оренду через аукціон портовий об’єкт площею понад 100 тис. кв. метрів у Чорноморську та два менші за площею об’єкти в Одеському порту.

Керівник регіонального відділення наголосив, що ФДМУ «не лише формує атмосферу довіри на приватизаційних торгах, а й надійно захищає майнові інтереси інвесторів завдяки прозорості процедур аукціонів».

«Можете бути впевнені: до вас не прийдуть з рейдерськими намірами. А якби навіть прийшли, то ми будемо на вашому боці», - підсумував керівник регіонального відділення ФДМУ в Одеській та Миколаївській областях.

У дводенному інвестиційному бізнес-форумі Odesa 5T Investment Promotion Forum в Одесі беруть участь віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, заступник міністра інфраструктури Анатолій Комірний, почесний директор Європейської комісії Георгіс Кремліс, представники влади та бізнес-кіл Одещини.

Ключовими темами бізнес-форуму є обговорення державної підтримки інвестиційної діяльності, стратегії розвитку регіонів, у тому числі розвитку інфраструктури, створення екоіндустріального парку та реалізація різних міських проєктів.
 

Ще на цю тему