Анонсовані «продукти з Херсона» на ярмарку в Ялті викликали сміх у жителів міста\ фото

17:00 30.05.2022

У Ялті підконтрольна Росії міська адміністрація 28 травня організувала сільгоспярмарок, на якому анонсувала «овочі та фрукти від фермерів з Херсона». Насправді «херсонські овочі» виявилися просто пропагандистським прийомом, повідомив кореспондент Крим.Реалії.

Минулого тижня глава російської адміністрації Ялти Яніна Павленко заявила, що на суботньому ярмарку буде представлена продукція з окупованої російськими військами Херсонської області.

«Жителі та гості Ялти зможуть придбати херсонські яблука, огірки, моркву, цибулю, картоплю («молоду» та «стару»), буряк та капусту. Загалом буде реалізовано близько п'яти тонн продукції. Машину з херсонськими овочами та фруктами можна буде впізнати за тематичним банером», – написала Павленко у своєму телеграм-каналі.

Кореспондент Крим.Реалії сходив на ярмарок і подивився, що продавалося під виглядом «продукції з Херсона».

Він зазначив, що «насилу», але вдалося відшукати мікроавтобус із краснодарськими номерами та згаданим «тематичним банером» – він виявився картонкою з написом від руки «Овочі з Херсона». Більше на території ярмарку жодних машин із херсонськими продуктами він не знайшов. Покупці, дивлячись на машину «з Херсона», відверто сміялися, зазначає кореспондент.

Він додав, що здивував покупців й асортимент: дрібні яблука за 65 рублів, картопля за 45 рублів і молода капуста за 40 рублів, але не кращої якості. «Такий неліквід, як ця картопля, я навіть і за цю ціну не братиму, – дрібна, зморщена», – заявила кореспондентові місцева мешканка.

Кореспондент КР припускає, що під заявленими «п'ятьма тоннами» сільгосппродукції, про які згадувала Павленко, можливо, йшлося про загальну кількість товарів на ярмарку.

Ще на цю тему