росія вступила в третю фазу війни та готується до довгострокової битви - Андрусів

12:30 14.05.2022

росія вступила в третю фазу повномасштабної війни в Україні та готується до довгострокової битви.

Про це у п'ятницю, 13 травня, в ефірі всеукраїнського телемарафону заявив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів, передає Укрінформ.

При цьому радник міністра зазначив, що першою фазою була спроба захопити Україну "за кілька днів", другою – оточити Сили оборони України на сході нашої країни.

"Одне оточення планували дуже велике, хотіли відрізати аж від Павлограда, друге оточення планували так, щоб разом із Краматорськом та Слов'янськом, а тепер їм залишилося вкрай маленьке оточення - фактично Сєвєродонецьк та Лисичанськ, але й цього вони зробити не можуть", - звернув увагу Андрусів.

Він зазначив, що зараз окупанти перейшли до третьої фази війни, коли вони починають готуватися до оборони рубежів, на яких зупинилися.

"Це вказує на те, що вони вирішили перетворити війну на дуже довгу... Вони розраховують, що кризи, які викликає війна, посадять Захід за стіл переговорів з ними, і Захід спробує нас щось обміняти", - сказав він.

Нагадаємо: за даними Генштабу ЗСУ, з початку повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого Росія втратила вже 26 900 людей особового складу, 1205 танків, 200 літаків, 162 гелікоптери, 405 безпілотників, 13 кораблів і катерів і не тільки.

Ще на цю тему