Навчання ЗСУ: Розрахунки САУ «Гвоздика» знищили морський десант умовного противника / Відео

13:20 27.10.2021

Розрахунки самохідних артилерійських установок «Гвоздика» об’єднаних сил Збройних Сил України здійснили вогневу підтримку підрозділу морської піхоти, який провів тренування з відбиття наступу морського десанту умовного противника, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Заходи зі злагодження підрозділів, які виконують бойові завдання вздовж адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим, відбуваються на одному з загальновійськових полігонів Херсонщини, пише група Інформаційний спротив.

За легендою навчань військовослужбовці батареї самохідних артилерійських установок перед заняттям позицій долали перешкоди, заражену ділянку місцевості та відбивали напад умовної диверсійної розвідувальної групи.

«Слід зазначити, що головною умовою задля успішного виконання бойового завдання була швидка зміна позицій. Це було обумовлено тим, що за наявною інформацією умовний противник має на озброєнні сучасні засоби розвідки та високоточне артилерійське озброєння», — наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, батарея самохідних артилерійських установок здійснювала стрільби за координатами, що надавалися з безпілотних літальних апаратів.

«Розрахунки безпілотної авіації провели розвідку та виявили найбільш важливі цілі. Координати, що передавалися в режимі реального часу, дозволили провести як влучне поодиноке вогневе ураження цілей, так і стрільбу залпами задля ураження великих ділянок території. З чим артилеристи впоралися добре», — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Теми:

Ще на цю тему