лукашенко приймає участь у вивезенні зерна із окупованих територій України - ЗМІ

20:30 10.07.2022

На початку липня стало відомо, що, виступаючи у палаці незалежності, лукашенко заявив, що нібито через білорусь почався транзит українського зерна. Моніторингова група "Беларускі Гаюн" ще з кінця травня періодично фіксує пересування російських вагонів-зерновозів (хоперів) територією білорусі, передає УНН.

Вперше російські вагони із зерном були помічені ще 23 травня у Гомелі, згодом їх почали помічати досить часто на залізничній станції "Гомель-пасажирський".

9 червня в районі 11:00 через залізничну станцію "Озерище" у бік Борисова проїхав потяг з більш ніж 20 вагонами з написом "зерно", мінімум на одному з них був і напис "Співдружність Балттранс" (ця компанія є найбільшим оператором хоперів-зерновозів у росії), пише моніторингова група.

3 липня о 08:00 через Жлобін (Гомельська область) рухався ешелон із зерном у бік Світлогорська. У тому складі були не тільки вагони-зерновози, а й звичайні товарні вагони, причому всі з маркуванням рз.

9 липня в районі 20:00 у "відстійнику" (стоянці) на залізничній станції "Орша-Центральна" знову зафіксовано російські вагони із зерном. Там також був напис "зерно", а й приписка "Калінінград".

"Точно сказати звідки, куди і з якою метою перевозилося зерно – поки що неможливо. Швидше за все, частина з описаних ешелонів справді їхала до Калінінграда через білорусь, але все ще не можна виключити, що могло бути і перевезення краденого українського зерна на білоруські зерносховища", - зазначає "Беларускі Гаюн".

Теми:

Ще на цю тему