Ердоган заявив Путіну, що не визнає зазіхань на територіальну цілісність України

09:40 24.02.2022

Анкара не визнає кроків проти територіальної цілісності України.

Про це президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив своєму російському колезі Владіміру Путіну в середу, 23 лютого, пише «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

Рішення Путіна про визнання так званих «Л/ДНР» викликало хвилю санкцій проти Росії з боку західних держав. Член НАТО Туреччина, яка є сусідом України та Росії в Чорному морі, в принципі виступає проти санкцій, але назвала крок Росії неприйнятним, запропонувавши при цьому виступити посередником.

Під час розмови Ердоган сказав Путіну, що військовий конфлікт в регіоні нікому не принесе користі, і повторив свою пропозицію допомогти у вирішенні кризи, йдеться в заяві його офісу. Ердоган також сказав, що цінує тісну співпрацю Путіна з регіональних питань і хоче продовжувати це.

«Президент Ердоган, який знову закликав це питання вирішити шляхом діалогу, заявив, що важливо вивести дипломатію на передній план» - заявили в офісі президента Туреччини

Путін висловив Ердогану розчарування з приводу, за його словами, «спроб Вашингтона і НАТО ігнорувати вимоги безпеки Росії».
 

Ще на цю тему