Танцюристи з Криму виступили на російському балу у Швейцарії

09:40 19.10.2021

Приблизно 10 пар із окупованого Криму виступили на балу «Скарби Росії» у швейцарському місті Лозанна. 

Про це Крим.Реалії повідомила керівник проєкту «Великий Севастопольський Офіцерський Бал» Катерина Графодатська.

«З Криму було приблизно 10 пар, якщо говорити про учасників безпосередньо і про нашу команду. Всього учасників події було приблизно 300 осіб. «Севастопольський бал» був запрошений як досвідчена, культурна подія з проханням створити подію в плані організації програми, тому наша команда займалася саме організацією програми», – повідомила Графодатська.

У пресслужбі «Севастопольського балу» Крим.Реалії уточнили, що керівники проєкту «Великий Севастопольський Офіцерський Бал» Катерина Графодатська і Дмитро Платов танцювали на балу у Швейцарії.

«Не тільки у ролі організаторів (виступали – КР). Керівники нашого проєкту – це Дмитро Платов і Катерина Графодатська – були як організаторами, так і учасниками. Вони фізично були (у Швейцарії – КР), присутні, танцювали разом з учасниками, проводили майстер-клас і так далі», – повідомили в пресслужбі балу.

Російський бал на честь композитора Петра Чайковського пройшов 16 жовтня в готелі Beau-Rivage Palace у швейцарському місті Лозанна.

Швейцарська сторона публічно не коментувала приїзд кримчан на бал «Скарби Росії». видання звернулося за коментарем у МЗС України.
 

Ще на цю тему