РНБО ввела санкції щодо 27 посадовців: серед них – Аксенов, Константинов, Поклонська і інші зрадники

12:40 22.03.2021

Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції щодо низки політиків і силовиків, які в переважній своїй більшості тепер мають громадянство РФ. 

Подання були здійсненні від Кабміну - щодо силовиків, які зрадили присягу і наразі працюють в РФ чи на території ОРДЛО, і СБУ. Які саме обмеження ввела РНБО щодо громадян України, секретар Ради Олексій Данилов не уточнив. Він повідомив, що список буде опублікований додатково.

Як пише Центр журналістських розслідувань, про це на брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Під санкції потрапили:

Абісов Сергій Вадимович
Азаров Микола Янович
Аксенов Сергій Валерійович
Бобков Олександр Михайлович
Грицай Валерій Миколайович
Затулін Костянтин Федорович
Зима Петро Анатолійович
Іванцов Андрій Геннадійович
Кирилин Олег Геннадійович
Колесніченко Вадим Васильович
Константинов Володимир Андрійович
Курченко Сергій Віталійович
Кусюк Сергій Миколайович
Лебедєв Павло Валентинович
Пасичник Леонід Іванович
Поддубов Олександр Олександрович
Поклонська Наталія Володимирівна
Пшонка Віктор Павлович
Саламатін Дмитро Альбертович
Соркін Ігор В’ячеславович
Табачник Дмитро Володимирович
Ткаченко Микола Миколайович
Федорян Микола Аурелович
Фіськов Микола Миколайович
Черпіцький Олександр Зіновійович
Чічілімова Ольга Анатоліївна
Янукович Віктор Федорович

Служба безпеки України рекомендувала Раді національної безпеки і оборони впровадити економічні санкції стосовно низки колишніх високопоставлених посадових осіб та осіб, які сприяють зміцненню окупаційного режиму в Криму та на Донбасі, заявив глава СБУ Іван Баканов.

«Захист національної безпеки потребує від нас подальших кроків, щоб притягнути до відповідальності всіх, хто зрадив Україну, досі працює на користь агресора. У 2014 році велика відповідальність покладалася на керівників, але вони дозволили статися найгіршому – вторгненню РФ на нашу територію. Тому мають за це відповісти», – наводить слова Баканова на засіданні РНБО прес-служба СБУ.

Рада національної безпеки і оборони вводить санкції проти 19 компаній, які використовують українські надра, заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

«Прийнято рішення, щодо санкцій, в контексті надровикористання, щодо компаній: «Геоконнект», «Глобал Геоінвест», «Транссетгео», «Геопост», » Геовертикаль», «Геотаргет», «Надрапрайд», «Геофорс», «Геостенс», «Надравестгруп», «Бест ойл компанії», «Надрапростір», «Інфогеотренд», «Ейджин марка», «Екогазальянс», «Епівал енерджі»,«Юнол Ойл», «Профіннафт», «Бестгеотек». Щодо цих 19 компаній застосовано максимальний вид санкцій, які може застосувати наша країна, застосувати Рада національної безпеки і оборони нашої країни», – зазначив Данилов.
 

Ще на цю тему