Мінінфраструктури: по портах України розподілять 3 тис. бланків для посвідчень моряка

18:30 12.10.2020

Державна служба морського та річкового транспорту розпочала передачу бланків посвідчення особи моряка у дипломно-паспортні відділи служб капітанів порту, всього Морською адміністрацією було закуплено 3 тисячі бланків посвідчень особи моряка.

Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Міністерства інфраструктури України.

«Для забезпечення безперебійної видачі бланків посвідчення особи моряка Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) розпочала їх передачу у дипломно-паспортні відділи служб капітанів порту», — йдеться в повідомленні.

За інформацією служби, усі капітани портів є поінформованими з цього питання, а самі бланки будуть перебувати на жорсткому обліку.

Також повідомляється, що «всього Морською адміністрацією було закуплено 3 тисячі бланків посвідчень особи моряка, які будуть розподілені між дипломно-паспортними відділами капітанів морських портів Одеси, Херсона, Ізмаїла та Маріуполя для забезпечення сталої та безперебійної видачі посвідчень».

Зазначається, що посвідчення особи моряка є документом, що посвідчує особу, оформляється і видається особі, яка постійно проживає на території країни та займає будь-яку посаду на борту судна (крім військового судна).

Посвідчення особи моряка дає право особі, якій його оформлено, на виїзд з України і в’їзд в Україну на судні, членом екіпажу якого вона є, а також на прямування чи перехід на інше судно як у портах України, так і в іноземних портах.

Нагадаємо, Кабмін раніше затвердив, що посвідчення особи моряка видаватимуть за принципом «єдиного вікна» — відкрито та прозоро.

Ще на цю тему