Капітану танкера Delfi винесли вирок
Капітану судна Delfi, яке сіло на мілину поблизу Одеси, винесли вирок - рік обмеження волі з випробним терміном.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Думская.
«Капітана затонулого біля одеського узбережжя танкера «Делфі» засудили до одного року обмеження волі», - йдеться в повідомленні.
Відповідний вирок виніс 6 серпня Приморський районний суд Одеси.
Зазначається, що цим же рішенням суд звільнив капітана від відбування покарання, призначивши іспитовий термін в один рік. Його обвинувачували у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 276 КК (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту).
Видання уточнює, що за даними пресслужби суду, капітан повністю визнав свою провину й активно сприяв розкриттю злочину.
Як повідомлялося, у ніч проти 22 листопада 2019 року штормові хвилі зірвали з якоря танкер Delfi, який перебував в акваторії порту «Південний». Біля узбережжя Одеси судно лягло на мілину, членів екіпажу евакуювали. З танкера стався витік нафтопродуктів.
Власник судна повинен був до 31 березня 2020 року вжити заходів для підйому затонулого танкера, проте так і не зробив цього.
Спроби компанії-підрядника Smart Marine Concept зняти з мілини танкер Delfi завершилися невдачею.
Як заявив 27 липня, на брифінгу в Одесі в.о. директора ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Голодницький, підприємство здійснить процедуру вибору компанії-підрядника й укладення відповідного договору про зняття аварійного танкера Delfi з мілини біля узбережжя Одеси до кінця серпня поточного року.
Ще на цю тему
- 01.03.2021 У Херсонській області черговий факт масової загибелі птахів
- 28.01.2021 Одеську трасу перекрили через снігопад: на дорозі затори зі 100 вантажівок
- 22.01.2021 В СБУ заявили, что задержали в Одесской области наемника РФ / Видео
- 29.10.2020 В одесском порту таможенники и служебный пес Боцман нашли 50 кг кокаина в контейнере с бананами / Фото
- 28.10.2020 Уруський назвав шість факторів, які призвели до катастрофи АН-26 під Харковом
- 16.10.2020 Катастрофа літака МАУ: українська сторона провела важливу зустріч перед переговорами з Іраном
- 08.10.2020 Прикордонники виявили в Одеській області підводний човен контрабандистів / Відео
- 02.10.2020 Поліція встановлює обставини загибелі військовослужбовця у Каланчацькому районі
- 10.09.2020 Україна нарахувала власнику танкера Delfi «смішну» суму штрафу
- 08.09.2020 Купатися неможливо: з'явилися фото наслідків шторму на Азовському морі
- 07.09.2020 Военные с помощью оружия остановили неизвестных, напавших на объект ВСУ
- 31.08.2020 В Одеському морпорту розповіли, коли Delfi приберуть з узбережжя Одеси