Російські турагентства попередили англійських уболівальників про можливі напади ведмедів

00:33 23.12.2017

Англійським, як втім, і будь-яким іншим уболівальникам, які збираються відвідати ЧС-2018, потрібно зберігати максимальну обережність.

Про це повідав глава федерації уболівальників Англії Кевін Майлз, слова якого наводить Daily Mail, повідомляє ua-football.

Зокрема, повідомляється про те, що Майлз вивчав варіанти поїздок, пересування і перебування в Росії під час ЧС, коли отримав несподівану раду російського національного бюро по туризму.

Глава федерації був стурбований можливою нестачею місць в готелях Росії, та зробив запит у фахівців про наявність варіантів з кемпінгом.

Майлзу надали відповідь, що кемпінг в Росії нерозвинений, проте його можна самому організувати в приміській зоні на природі. Однак в такому випадку потрібно поводитися обережно, так як є ймовірність зустрітися з голодними дикими ведмедями, популяція яких в країні налічує близько 70 тисяч.

Також функціонеру пояснили, що тварини можуть бути агресивними через нестачу їжі і тому можуть часто з'являтися в приміських зонах деяких міст-організаторів ЧС.

Нагадаємо, ЧС-2018 почнеться 14 червня і триватиме до 15 липня.

Ще на цю тему