Підозри отримали ще 10 кримських «суддів» – СБУ

12:20 23.05.2024

За матеріалами СБУ підозри отримали ще 10 кримських «суддів», які «узаконюють» окупаційну політику рф на тимчасово окупованому півострові.

Виконуючи обов’язки «суддів», колаборанти чинять «правосуддя» від імені та в інтересах держави-агресора, повідомляє Головне управління СБУ в АР Крим у Фейсбуці.

Вони також ухвалюють незаконні рішення спрямовані на придушення спротиву активістів тимчасово окупованого півострова.

За даними слідства, щонайменше п’ятеро з фігурантів причетні до переслідувань кримчан, які незгодні з політичним режимом рф. 

Протягом 2022-2024 років колаборанти виносили обвинувальні рішення громадянам, які критикували політику кремля та засуджували військову агресію росії.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили 10 ворожим поплічникам про підозру за ч. 7 ст.111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Оскільки викриті ворожі поплічники перебувають на непідконтрольній території України, тривають комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності за злочини проти України.

Розслідування проводили співробітники СБУ в АР Крим за процесуального керівництва Прокуратури в АР Крим та м. Севастополі.
 

Ще на цю тему