Турецький безпілотник Bayraktar AKINCI випробував електрооптичну систему

12:20 09.05.2024

Турецький ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar AKINCI успішно пройшов випробування стрільби по рухомих і нерухомих цілях на морі з новою електрооптичною системою.

Про це повідомляє компанія Baykar у мережі Х, передає Укрінформ.

“Стрільба по нерухомій та рухомій морській мішені з Aselflir-500 (електрооптична система - ред.) успішно завершена”, - повідомили в компанії.

Зазначається, що при стрільбах використовувалися ракети турецької розробки та виробництва MAM-L та MAM-T.

За інформацією TRT Haber, Bayraktar AKINCI уразив нерухому ціль на морі ракетою MAM-T з висоти 30 тисяч футів (9,144 км) на першому етапі тесту. На другому етапі випробувань він з тієї ж висоти успішно знищив ракетою MAM-L морський безпілотник Albatros, який рухався у морі.

Aselflir-500 — це високоефективна електрооптична система розвідки, спостереження та наведення, розроблена турецькою компанією ASELSAN для літальних платформ із нерухомим та рухомим (гвинтокрилим) крилом.

Система Aselflir-500 включає інфрачервону камеру високої роздільної здатності 3-5 мікрометрів, камеру денного бачення високої роздільної здатності, SWIR-камеру (камера короткохвильового інфрачервоного випромінювання) високої роздільної здатності, лазерний блок маркування цілі, лазерний блок вимірювання дальності, лазерне відстеження точки та лазерне наведення.
 

Ще на цю тему