Все більше іноземних страхових компаній долучаються до тимчасового коридору

08:00 27.09.2023

Новий судноплавний коридор з портів Великої Одеси залучає все більше європейських страхових компаній.

Іноземні компанії потроху звикають до «тимчасового коридору», розуміючи, що немає жодних ознак відновлення Зернової угоди під егідою ООН.

Очікується, що вже цього тижня страхова компанія Marsh оприлюднить деталі нового страхового покриття, яке підтримується українським урядом, пише usm.media з посиланням на Splash.

«Зміна військової динаміки у Чорному морі, коли Україна завдає ударів по військових об’єктах і військово-морським об’єктам у Криму, а також відновлює контроль над морськими газовими та нафтовими платформами, також сприяють прискоренню експорту зерна морем», — зазначили в юридичній фірмі Campbell Johnston Clark (CJC).

Міжнародна судноплавна спільнота все більше показує зацікавленість у новому транспортному коридорі з українських чорноморських портів. Так, після того, як минулого тижня з портів Чорного моря вийшли два судна з зерном, в Україну прибули ще три балкери, що готові взяти 130 тис. тонн зерна та залізної руди.

«За цим новим маршрутом судна пропливають близько до берегів Румунії та України, проходячи повз Чорноморськ, аби зустріти український лоцманський катер біля Одеси», — розкрили деталі для іноземних судноплавних компаній у CJC.
 

Ще на цю тему