Україна та Молдова обговорюють зниження тарифів на транзит української агропродукції молдавською залізницею

13:00 06.06.2023

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів чергову онлайн зустріч з міністром сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова Володимиром Боля. 

Сторони обговорили кроки, що спрямовані на збільшення обсягів перевезень молдавською залізницею української аграрної продукції, в тому числі, за рахунок зниження тарифу на них. 

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Міністерства аграрної політики та продовольства України.

"Найближчими тижнями українська та молдовська залізниці мають повідомити про досягнуті домовленості, які повинні знизити тарифи на залізничні перевезення територією республіки Молдова в напрямку портів Рені, Джурджулешти та Галац", - йдеться в повідомленні.

Такі кроки мають на меті не лише збільшити обсяг перевезень українського збіжжя, але й розвантажити румунську логістичну інфраструктуру, що особливо важливо у цьому сезоні через очікування гарного врожаю в Румунії та сусідніх країнах.

У зустрічі також взяли участь заступник міністра агрополітики України Маркіян Дмитрасевич, радник міністра агрополітики Михайло Соколов, перший заступник Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України Василь Шкураков, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова Марко Шевченко, директор департаменту комерційних робіт АТ "Укрзалізниця" Андрій Мірошніков, предстаники молдовських профільних міністерств, голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Лященко, генеральний директор ДП "Залізниця-Молдови" Олег Тофіла.
 

Ще на цю тему