Молдова розгляне можливість запровадження санкцій проти іноземців за дестабілізацію ситуації в країні 

15:00 31.05.2023

У Молдові розглянуть можливість запровадження санкцій проти іноземців, відповідальних за дестабілізацію ситуації в країні. Про це заявив речник парламенту Молдови Ігор Гросу.

Про це, як пише ZN.UA, повідомляє NewsMaker.

«Думаю, що найефективніший інструмент — це розслідування прокуратури чи інформація, яку збирають СІБ (Служба інформації та безпеки – ред.) та МВС (Міністерство внутрішніх справ – ред.)», - зазначив він.

«Докази, з якими можна йти до суду та заявити, що іноземний громадянин скоїв злочин проти нашої держави. Те, що ми введемо санкції проти іноземного громадянина, який не перебуває на території нашої країни, і в нього немає активів, який це дасть ефект?», — додав речник парламенту.

При цьому, Гросу заявив, що парламент країни все-таки розгляне можливість санкцій. Зокрема, буде обговорюватися те, як такий санкційний режим паралельно допоможе із розслідуваннями.

Раніше повідомлялося, що до санкційного списку ЄС потрапили олігархи Володимир Плахотнюк та Ілан Шор, депутат парламенту Марина Таубер, а також колишній заступник голови Генінспекторату поліції Георгій Кавкалюк та російський бізнесмен Ігор Чайка.

Партія «Шор» бере участь у фінансуванні та навчанні осіб з метою провокації заворушень. Шор та його політичні союзники є одними з ключових організаторів демонстрацій проти уряду та президентки Маї Санду з вересня минулого року.
 

Ще на цю тему