Оперативна інформація станом на 18.00 25.11.2022 щодо російського вторгнення
Слава Україні! Триває двісті сімдесят п’ята доба російського широкомасштабного вторгнення повідомляе Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбуці.
Протягом доби окупанти завдали 4 ракетних удари по Комишувасі Запорізької області, здійснили 7 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін, ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.
Республіка білорусь продовжує підтримувати збройну агресію російської федерації проти України, надаючи їй інфраструктуру, територію та повітряний простір.
На Сіверському напрямку, у прикордонних районах Брянської та Курської областей противник продовжує виконувати завдання з прикриття ділянки російсько-українського кордону, проведення демонстраційних і провокаційних дій.
На Слобожанському напрямку ворог завдав вогневого ураження з мінометів, ствольної та реактивної артилерії по районах населених пунктів Висока Яруга, Стрілеча, Стариця, Огірцеве, Вовчанськ, Амбарне, Фиголівка та Дворічна Харківської області.
На Бахмутському та Авдіївському напрямках ворог зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій. Обстріляв з танків та всього спектру артилерії райони населених пунктів Верхньокам’янське, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Андріївка, Красногорівка, Бердичі, Авдіївка, Первомайське, Невельське та Мар’їнка Донецької області.
На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог веде активну оборону. Здійснив обстріли з танків та різнокаліберної артилерії позицій Сил оборони та районів населених пунктів Вугледар, Пречистівка, Нескучне, Времівка, Новопіль і Зелене Поле Донецької області та Ольгівське, Гуляйполе, Гуляйпільське і Чарівне на Запоріжжі.
На Криворізькому та Херсонському напрямках окупанти не припиняють обстрілів по районах населених пунктів Зміївка, Берислав, Токарівка, Микільске, Антонівка, Чорнобаївка, Білозерка, Велетенське Херсонської області та міста Херсон.
продовжує зазнавати втрат, зокрема і в центрах підготовки перед відправкою в район ведення бойових дій на території України. Так, зокрема, у населеному пункті Деревная Брестської області республіки білорусь, 22 листопада, внаслідок порушення заходів безпеки в нічний час один окупант загинув та один отримав поранення.
В населеному пункті Чаплинка Херсонської області загарбники шукають родичів військовослужбовців-учасників АТО/ООС та працівників силових структур. Крім того, триває пошук залишених житлових будинків для розквартирування особового складу підрозділів російських окупаційних військ.
Противник продовжує тиск на працівників Запорізької АЕС. За наявною інформацією, окремих працівників, які відмовляються співпрацювати з окупаційною владою, не допускають до робочих місць.
У Сімферополі окупаційна влада проводить заходи інформування населення про дії у разі повітряної тривоги, а також хімічної та бактеріологічної небезпеки.
Авіація Сил оборони протягом доби завдала 9 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, а також 3 удари по позиціях ворожих зенітно-ракетних комплексів. ракетних військ і артилерії за поточну добу уразили пункт управління та 5 районів зосередження особового складу і ОВТ ворога.
Підтримуємо Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!
Ще на цю тему
- 31.01.2023 Завезені з рф до Мелітополя поліцейські бояться, що в селах їх просто повбивають - Федоров
- 31.01.2023 Заступниця держсекретаря США Донфрід їде до Італії, Ватикану й Польщі говорити про Україну
- 31.01.2023 Оперативна інформація станом на 06.00 31.01.2023 щодо російського вторгнення
- 30.01.2023 Битва за Крым решит исход российско-украинской войны – Insider
- 30.01.2023 Оперативна інформація станом на 18.00 30.01.2023 щодо російського вторгнення
- 30.01.2023 Более 40% территории: Украина стала самой заминированной страной в мире
- 30.01.2023 Бєлгородський губернатор Гладков повідомив про обстріл Безлюдівки: Двоє чоловіків поранені .
- 30.01.2023 Оперативна інформація станом на 06.00 30.01.2023 щодо російського вторгнення
- 29.01.2023 Оперативна інформація станом на 18.00 29.01.2023 щодо російського вторгнення
- 29.01.2023 Німецький концерн на тлі війни в Україні хоче запустити виробництво HIMARS у Європі
- 29.01.2023 Пригожин втрачає вплив, російська армія засуває найманців на другий план
- 29.01.2023 Оперативна інформація станом на 06.00 29.01.2023 щодо російського вторгнення