У Маріуполі шириться пожежа, загарбники не роблять нічого, щоб погасити полум’я \ Відео

20:20 25.08.2022

Пожежа у Лівобережному районі тимчасово захопленого Маріуполя через бездіяльність колаборантів набула великих масштабів.

Про це у Телеграмі повідомляє Маріупольська міська рада, опублікувавши відео пожежі, передає Укрінформ.

«Просто зараз пожежа у Лівобережному районі продовжує поширюватися. Вона охопила будинки маріупольців. Бездіяльність колаборантів привела до того, що пожежа набула великих масштабів. «Мчс» так званої днр не робить нічого, щоб погасити полум’я!» - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що площа пожежі збільшується, вцілілі квартири перетворюються на руїни.


У міськраді також зазначають, що через те, що своєчасно не погасили пожежу на заводі «Сателіт» та у мікрорайоні «Східний», займання поширюється. Місто у диму.

«Ускладнює ситуацію сильний штормовий вітер, який заносить попіл у будинки без вікон, створюючи нові місця займання», - наголосили у міській раді.

Як повідомлялося, радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що у мікрорайоні Східному у Маріуполі сталася пожежа, проте у «рятувальної служби» не було води для її гасіння.

Агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів – розбиті школи, дитсадки, лікарні, житлові будинки.

Маріуполь наразі без нормального постачання електрики, води, газу. З початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Понад 50 тис. були депортовані в росію і на тимчасово захоплені території Донецької області.

Маріуполю загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних захворювань.

Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя і створюють картинку «відновлення життя міста».

Ще на цю тему