Міжнародна палата судноплавства призначила нового голову

14:00 25.06.2022

Правління Міжнародної палати судноплавства (ІСS), яка представляє 80% світового торгового флоту, призначило керуючого директора Grimaldi Group Емануеле Грімальді головою правління організації. 

Про це повідомила прес-служба Міжнародної палати судноплавства, пише видання Порти України.

Грімальді замінить нинішнього голову, виконавчого директора Enesel PTE LTD. Есбена Поулссона, який обіймає посаду голови ICS з 2016 року і йде у відставку після трьох термінів повноважень.

Колишній президент Confitarma і Європейської асоціації судновласників (ECSA) Емануеле Грімальді був офіційно обраний на посаду голови правління ICS після оголошення про його номінацію минулого року.

Разом із генеральним секретарем ICS Гаєм Платтеном, Грімальді займатиметься завданнями декарбонізації, цифровізації та питаннями життєдіяльності і змін екіпажів суден.

Світ змінюється, і судноплавство повинно змінюватися разом із цим. Фундаментальна трансформація наших постачання палива, наших технологій та навичок нашої робочої сили визначить напрямок доставки в це десятиліття. Хоча ми не застраховані від викликів, з якими стикається глобальна економіка, ми стійкі. Я впевнений, що цей сектор залишиться силою добра на міжнародній арені, сприяючи переміщенню життєво важливих товарів тим, хто їх найбільше потребує”, — наголосив Грімальді.

Міжнародна палата судноплавства є провідною судноплавною організацією, на яку припадає близько 80% світового торгового тоннажу завдяки членству національних асоціацій судновласників. Місія ICS — просувати інтереси судновласників та операторів з усіх питань, пов’язаних з політикою судноплавства та судовими операціями, розробляти найкращі практики та рекомендації, які використовуються операторами суден по всьому світу. Міжнародна палата судноплавства грає головну роль в розробці, імплементації та наступних переглядах практично усіх конвенцій, які приймає Міжнародна морська організація (IMO).

На відміну від інших міжнародних асоціацій судноплавної торгівлі, ICS представляє глобальні інтереси всіх професій у галузі: операторів балкерів, танкерів, операторів пасажирських суден і контейнерних лайнерів, включаючи судновласників і сторонніх менеджерів суден.
 

Ще на цю тему