У Нідерландах відбулось останнє судове засідання щодо збитого над Донбасом MH17
У Нідерландах завершилося останнє судове засідання щодо загибелі рейсу Малайзійських авіаліній, збитого у небі над Донбасом у липні 2014 року.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили у Twitter Об’єднаної міжнародної групи з кримінального розслідування щодо MH17.
«Сьогодні був останній день суду щодо MH17. Оголошення вироку очікується у листопаді або грудні 2022 року», - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, літак Боїнг-777 Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб.
19 червня 2019 року JIT назвала імена чотирьох підозрюваних, які вважаються причетними до транспортування і бойового застосування ракетного комплексу "Бук", яким було збито літак рейсу МН17. Троє із них - росіяни. Це колишній офіцер ФСБ, так званий колишній міністр оборони "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), генерал, а на час знищення літака полковник ГРУ ГШ Збройних сил РФ, глава "ГРУ ДНР" Сергій Дубинський і підполковник спецназу ГРУ Олег Пулатов, на той час - заступник голови "розвідувальної служби ДНР". Четвертий - українець Леонід Харченко, який воював на боці "ДНР". Всіх їх було оголошено в міжнародний розшук.
9 березня 2020 року в Нідерландах почалися засідання суду у справі МН17.
7 червня 2021 року почався розгляд справи по суті. Бойовики Ігор Гіркін і Леонід Харченко, а також російський генерал Сергій Дубинський, які є підозрюваними у справі, не з'явилися на засідання.
Ще на цю тему
- 18.08.2022 Росія перекинула три винищувачі з «Кинжалами» під Калінінград
- 16.08.2022 Суд в Нидерландах назвал дату вердикта по делу MH17
- 12.08.2022 На території Сербії може з’явитися російська військова база
- 09.08.2022 Россия: в Перми узбекской диаспоре предложили создать батальон для войны с Украиной
- 08.08.2022 У Сенаті США тиснуть на адміністрацію Байдена для визнання Росії спонсором тероризму
- 04.08.2022 Россия увеличивает количество своих «военных инструкторов» в ЦАР в 4 раза
- 02.08.2022 Болгарський торговець зброєю переконаний, що за вибухом на його складі стоїть Росія
- 02.08.2022 В рф не исключают усиления военно-технического партнерства с Сербией
- 31.07.2022 У белорусских силовиков отбирают паспорта
- 24.07.2022 Британские ВМС обнаружили российские подлодки у берегов Норвегии
- 23.07.2022 В обстріляному росіянами Одеському порту знаходилося зерно для відправлення – Мінагро
- 17.07.2022 Боррель знову закликав росію взяти на себе відповідальність за збиття літака Малайзійських авіаліній рейсу МН17