Сприймають вихід в море як квиток в один кінець: моряки рф відмовляються від бойових завдань - ГУР

17:20 24.05.2022

Моряки каспійської флотилії південного військового округу рф, які у складі морського угруповання беруть участь у війні проти України, відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України, передає УНН.

"Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії. Щоб забезпечити плавучість на деяких кораблях, у тому числі носіях крилатих ракет, замість оригінальних блоків було встановлено агрегати від побутової техніки китайського виробництва, які придбали за завищеною в кілька разів ціною. Тепер кожен вихід в море обізнані з “імпортозаміщенням” окупанти сприймають як квиток в один кінець. Адже він може стати для них останнім та ще й призвести до екологічної катастрофи у регіоні", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що командування каспійської флотилії, побоюючись перевірок та звинувачень у розкраданні виділених на закупівлю запасних частин коштів, віддало розпорядження всіляко приховувати факти небоєздатності корабельного складу. В розвідці зазначають, що винних у витоці цієї інформації погрожують звинуватити у державній зраді та засудити до 15 років ув’язнення.

"Моряки 106-ї бригади надводних кораблів каспійської флотилії південного військового округу рф, які у складі морського угруповання беруть участь у війні проти України, відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів. Окупанти вирішили таємно написати колективні листи путіну та шойгу, у яких розкрити всі фінансові махінації командування", - інформує розвідка.

Окрім того, воєнна розвідка України оприлюднює список воєнних злочинців – військовослужбовців 106-ї бригади надводних кораблів (в/ч 40153 місто Каспійськ) та нагадує, що всіх воєнних злочинців буде викрито та за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності.

Ще на цю тему