У білорусі починаються штабні навчання ППО за участю росії
Військово-повітряні сили та війська ППО білорусі проведуть з 26 до 29 квітня спільне штабне тренування із залученням посадових осіб об'єднання ВПС та ППО Західного військового округу збройних сил рф.
Про це повідомляється у ТГ-каналі міноборони білорусі.
«У ході заходу оперативної підготовки відпрацьовуються питання взаємодії органів управління авіацією та ППО при плануванні дій та постановці завдань підлеглим військовим частинам та підрозділам», - йдеться у повідомленні.
Сили російсько-білоруського Єдиного регіонального угруповання протиповітряної оборони, яке сформовано із засобів ВПС та військ ППО білорусі, а також ПКС росії заступили на спільне чергування в середині минулого року. До його складу входять п'ять авіаційних та п'ять радіотехнічних частин, десять зенітних, а також одна частина для ведення радіоелектронної боротьби.
У 2021 році подібне спільне тренування ВПС та ППО проходило в середині березня.
Ці навчання відбуваються на тлі повномасштабної війни рф проти України. Військові дії здійснюються, у тому числі і з території білорусі.
Ще на цю тему
- 21.06.2022 Еще одна группа кораблей РФ вышла на учения в Тихий океан
- 19.06.2022 У Туреччині відбудуться міжнародні авіаційні навчання із залученням елементів НАТО
- 10.06.2022 У Туреччині завершилися військові навчання за участю представників 37 країн / Відео
- 09.06.2022 У Чорному морі російський флот проводить навчання з бойовою готовністю для нанесення ударів
- 05.06.2022 Навчання НАТО Baltops розпочинаються з відзначення 500-річчя шведського флоту
- 01.06.2022 США й Нідерланди провели спільні навчання авіації біля Чорного моря
- 01.06.2022 Минобороны сообщило об учениях стратегических комплексов «Ярс» в Ивановской области
- 12.04.2022 Туреччина проводить військові навчання у трьох морях
- 10.04.2022 В Баку прошел учебный курс НАТО
- 06.04.2022 Азербайджанские военнослужащие готовятся к международным учениям
- 12.03.2022 20-25 марта в Грузии пройдут командно-штабные учения НАТО-Грузия
- 23.02.2022 Россияне строят в Черном море так называемую зону ограничения доступа