У ВМС України розповіли про підготовку навчань Sea Breeze-2022

14:20 14.01.2022

Особливістю українсько-американських навчань Sea Breeze-2022 буде посилення морської та запровадження амфібійної компоненти – замість сухопутної, якій приділяли велику увагу раніше.

Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗСУ.

«Під час роботи конференції ми вирішили разом із нашими партнерами низку завдань, поставлених командуванням перед початком плануючої конференції. Зокрема, визначили склад країн-учасниць, а також сили та засоби, які залучатимуться до морської компоненти як від наших взаємодіючих міністерств та відомств, так і від іноземних партнерів», – заявив керівник з планування дій морської компоненти з української сторони Кирило Задачин.

Наразі підтвердили свою участь у морському компоненті навчань та визначилися з учасниками, силами та засобами США, Великобританія, Болгарія, Румунія, Грузія та інші держави. Також розроблено проект сценарію навчань, погоджено райони проведення Sea Breeze-2022 та орієнтовний перелік заходів підготовки, спланованих під час навчань.

Другою особливістю міжнародних навчань цього року буде те, що замість сухопутних компонентів з'явиться амфібійна.

Учасники конференції домовилися про виконання цілого комплексу заходів щодо підготовки підрозділів морської піхоти у рамках підготовки до навчань. Зокрема, йдеться про підготовку штабу батальйону, який братиме участь у Sea Breeze-2022 від української сторони, а також виконання інших завдань відповідно до задуму та майбутнього плану дій підрозділів.

Чергова плануюча конференція відбудеться у березні 2022 року.

Теми:

Ще на цю тему