Митрополит Епіфаній зустрівся з представниками Крайової ради українців Криму

12:00 21.10.2021

Предстоятель помісної Української Православної Церкви 20 жовтня 2021 року зустрівся у своїй резиденції з представниками Крайової ради українців Криму Андрієм Щекуном, Сергієм Мокренюком та Андрієм Іванцем.

У зустрічі також взяв участь митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, повідомляє офіційний сайт ПЦУ, пише risu.ua.

Під час спілкування йшлося про систематичне порушення прав людини, зокрема й вірян та духовенства ПЦУ в тимчасово окупованому Криму, саміт Кримської платформи, а також акції та громадські ініціативи спрямовані на підтримку незаконно утримуваних в’язнів Кремля.

Окремо сторони торкнулися питання протидії окупаційній російській владі в руйнуванні історичних пам’яток у Криму, зокрема в ситуації з музеєм-заповідником «Херсонес Таврійський».

«Питання Криму постійно на моєму порядку денному, практично жодна зустріч з представниками іноземних держав та вітчизняними політичними діячами не проходить без обговорення ситуації на тимчасово окупованих територіях. Ми продовжимо робити в цьому напрямку все від нас залежне, адже Крим – це Україна і змінити це не вдасться, бо правда – незмінна», – зазначив Митрополит Епіфаній.

Митрополит Епіфаній зустрівся з представниками Крайової ради українців Криму . Фото: risu.ua
 

Ще на цю тему