Український та польський військові керівники обговорили безпекову ситуацію навколо України

20:20 13.09.2021

У понеділок, 13 вересня, відбулася телефонна розмова Командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва з Командувачем Оперативного командування видів ЗС Польщі генерал-лейтенантом Томашем Піотровські.

Як повідомляє Командування ОС ЗСУ, зокрема, сторони обговорили безпекову ситуацію навколо державного кордону України, завдання, які стоять перед українськими військовослужбовцями у ході виконання бойових завдань, а також перспективні шляхи нарощування військового співробітництва між Командуванням об’єднаних сил Збройних Сил України та Оперативним командуванням видів Збройних Сил Республіки Польща, пише група Інформаційний спротив.

Під час телефонної розмови генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував свого польського колегу про ситуацію навколо України у зв’язку із проведенням спільних навчань Республіки Білорусь та Російської Федерації «Захід-2021», а також можливі сценарії розвитку подій у найближчій перспективі.

В цьому контексті він звернув увагу на необхідності обміну оперативною інформацією та координації спільних дій. Своєю чергою генерал-лейтенант Томаш Піотровські запропонував можливу допомогу від польської сторони щодо набуття оперативних спроможностей Командуванням об’єднаних сил ЗСУ.

По завершенню розмови генерал-лейтенант Сергій Наєв вкотре наголосив на тому, що двостороннє співробітництво позитивно впливає на нарощування оперативних спроможностей і бойовий потенціал Збройних Сил обох країн.
 

Ще на цю тему