Греція введе привілеї для вакцинованих громадян

12:20 10.06.2021

Уряд Греції планує запровадити привілеї для вакцинованих, такі як відвідування ресторанів.

Як пише ZN,UA, про це повідомляє Euractiv з посиланням на слова прем'єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса.

Міцотакіс сказав, що восени уряд запровадить правила для вакцинованих громадян, і додав, що ніхто не зможе перешкодити власнику ресторану приймати тільки вакцинованих відвідувачів.

Він також висловився за обов'язкову вакцинацію медичного персоналу, підкресливши, що «надзвичайно обнадіює» той факт, що кількість нових випадків COVID-19 і кількість госпіталізацій постійно скорочуються. Однак він додав, що «дуже сумно, що переважна більшість тих, хто перебуває у відділеннях інтенсивної терапії, - це громадяни, які вирішили не вакцинуватися».

За інформацією Національної організації охорони здоров'я Греції (EODY) у вівторок, 8 червня, стало відомо про 1339 нових випадків зараження в країні. Загальне число пацієнтів з діагностованим коронавірусом досягло 411 534 осіб. Серед тих, хто перебуває у лікарні налічується 381 осіб, середній вік яких сягає 68 років. Усього померло від ковіду у Греції 12 331 осіб.

Нагадаємо, що сім країн-членів Євросоюзу почали видавати сертифікати, які містять інформацію про те, що людина отримала щеплення від коронавірусу, перехворіла ним або має негативний тест - серед них є Греція.

Також нагадаємо, що Греція відкрила свої кордони для українських туристів з 14 травня. Умовами в'їзду є: заповнення спеціальної форми PLF за день до вильоту; надання довідки про вакцинацію/негативного результату ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до вильоту/або довідки про одужання; вибіркове тестування при в’їзді до країни.
 

Ще на цю тему