Стало відомо, скільки росіян підтримує окупацію Криму

15:21 30.04.2021

Жителі Росії продовжують підтримувати окупацію Криму, яку здійснив президент Володимир Путін у березні 2014 року.

Як свідчать результати опитування «Левада-Центру», 86% російських респондентів залишаються ревними прихильниками так званого «приєднання» півострова до Федерації. Причому, цей відсоток трохи коливається в межах похибки ось уже сім років.

«Впевнено не підтримує «приєднання» тільки 9%», – зазначено в повідомленні соціологів.

Цікаво, що відсоток схвалення окупації «зеленими чоловічками» домінує в обох групах: у тих, де вважають, що Росія як держава рухається за правильним вектором (97%) і в тих, де вважають, що рухається в неправильному напрямку (78%).

Водночас 69% опитаних росіян вважають, що окупація Криму принесла самій Росії більше користі, ніж шкоди. Лише 18% вважають інакше – більше шкоди, ніж користі.

Що стосується порушення міжнародних угод, то 71% росіян переконані, що окупація Криму жодних таких угод не порушила, а 16% вважають навпаки.

Відзначимо, що з 2014 року на території РФ діє кілька великих пакетів санкцій, введених США та Євросоюзом після захоплення кримського півострова.

Більшість економістів солідарні в думці, що саме вони стали причиною затяжної фінансової кризи в Росії, яка помітно погіршила матеріальне становище середньостатистичних громадян.

Ще на цю тему