Більшість українців не підтримує заяву Путіна про те, що росіяни й українці один народ – опитування

14:21 27.07.2021

Більшість жителів України, 55%, не згодні з нещодавньою заявою президента Росії Володимира Путіна про те, що росіяни й українці – один народ, який належить одному історичному та духовному простору.

Водночас 41% респондентів згодні з цим твердженням, свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», оприлюднені у вівторок.

«На сході, а також серед прихожан УПЦ (МП) із такою думкою згодні понад 60%. Серед жителів західного регіону, навпаки, більше ніж 70% не згодні з цим. Понад 80% виборців «Опозиційної платформи», партій Мураєва і Шарія погоджуються з тезою про «один народ», – зазначено у звіті за підсумками дослідження.

Опитування проводили в період 23-25 липня 2021 року серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю й типом поселення.

Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Вибіркова сукупність: 2 500 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,0%.

Ще на цю тему