До Чорного моря прямує американський есмінець USS Porter

12:01 28.01.2021

Ракетний есмінець типу «Арлі Берк» USS Porter вирушив до Чорного моря для здійснення операцій з морської безпеки у регіоні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Шостий флот США у Твіттері.

«USS Porter почав перехід у Чорне море з метою здійснення операцій з морської безпеки у регіоні. Кораблі флоту США та літаки регулярно проводять операції у Чорному морі задля підтримки наших союзників у НАТО і партнерів», – йдеться у повідомленні.

24 січня у Чорне море зайшов другий військовий корабель США - танкер USNS Laramie. Він пройшов протоку Дарданелли і зайшов у Чорне море для заправки ракетного есмінця Donald Cook.

Зазначається, що «прибуття Laramie в Чорне море сприятиме зміцненню стабільності в регіоні завдяки своїй здатності поповнювати запаси пального кораблів в морі».

Можливості дозаправки Laramie дозволяють ексмінцю Donald Cook, що перебуває на службі упродовж тривалого часу, продовжувати роботу без необхідності заходу в порт. Це також дозволяє партнерам НАТО заправлятися паливом і продовжувати час патрулювання перед поверненням у порт приписки.

У пресслужбі Шостого флоту США уточнили, що «це перший випадок в цьому році, коли ВМС США відправили декілька кораблів у Чорне море».

Ще на цю тему