У Молдові повідомляють про десятки обшуків у справі про незаконне фінансування партій
У Молдові в четвер 23 квітня проходять нові масштабні обшуки у межах розслідування щодо незаконного фінансування політичних партій.
Про це оголосили у Національному центрі боротьби з корупцією, пише Європейська правда із посиланням на Newsmaker.
Речниця агентства оголосила, що 23 квітня співробітники Наццентру боротьби з корупцією проводять близько 50 обшуків в Оргіївському районі, що пов’язані з розслідуванням незаконного фінансування партій.
Заходи здійснюються у кількох населених пунктах району. Інших деталей поки не розкривають.
Нагадаємо, серед притягнутих до відповідальності за звинуваченнями в співучасті у незаконному фінансуванні партій – колишня очільниця автономного регіону Гагаузія Євгенія Гуцул, яку засудили до 7 років в’язниці. Гуцул у межах справи звинувачували у систематичному ввезенні коштів з РФ для фінансування діяльності партії олігарха-втікача Ілана Шора протягом 2019-2022 років.
Колишнього секретаря одного з територіальних осередків партії "Шор" засудили до 4 років позбавлення волі за співучасть у незаконному фінансуванні партії.
Ще на цю тему
- 16.04.2026 Молдова назвала офіційну дату виходу із Співдружності незалежних держав
- 10.04.2026 У Молдові очолювана мером Кишинева партія залишає блок "Альтернатива"
- 10.04.2026 Глава МЗС Молдови прокоментував ситуацію з боргом у 100 тисяч євро перед СНД
- 31.03.2026 Експрезидент Молдови Додон заробив в РФ удвічі більше, ніж у Молдові
- 26.03.2026 Прокуратура Молдови розслідує діяльність понад 80 осіб, підозрюваних у підготовці заворушень
- 19.03.2026 Молдова ввела санкции против российских пропагандистов
- 11.03.2026 Правительство Молдовы одобрило выход из СНГ
- 11.03.2026 Молдова надіслала Україні офіційний запит через плями на Дністрі
- 07.03.2026 Молдова готує масштабну адміністративну реформу: що зміниться
- 07.03.2026 Президентка Молдови засудила нічну атаку Росії по Україні
- 28.01.2026 Санду закликала до тиску на Росію після атаки дронів на пасажирський потяг
- 20.01.2026 Молдова може порушити питання про об'єднання з Румунією у разі загрози від Росії - глава МЗС