Зустріч Трампа і Путіна. Перший кремлівський літак вже прибув на Аляску

На борту літака перебуває російська делегація, яка прибула на зустріч.
Літак експлуатується спеціальною авіаційною ескадрильєю, широко відомою як VIP-транспортний флот російського уряду
Російський урядовий літак приземлився на Алясці напередодні завтрашньої зустрічі президента США Дональда Трампа і диктатора Володимира Путіна. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Sky news.
Літак вилетів з Москви о 7:50 за місцевим часом і приземлився в міжнародному аеропорту Анкориджа. Він увійшов у повітряний простір США приблизно о 5:15 (за місцевим часом).
Весайт Flightradar24, що відстежує польоти літаків, повідомляє, що на борту літака перебуває російська делегація, яка прибула на зустріч. Літак експлуатується спеціальною авіаційною ескадрильєю, широко відомою як VIP-транспортний флот російського уряду.
Літак раніше використовувався для перевезення високопоставлених чиновників і дипломатичних місій.
За даними російського пропагандистського видання ТАРС, на літаку могла перебувати одна з передових груп, що займається підготовкою саміту між Путіним і Трампом.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп проведе переговори з президентом Росії Володимиром Путіним на базі Об'єднаних сил Ельмендорф-Річардсон в Анкориджі. Ця зустріч відбудеться на військовому об'єкті, який відігравав ключову роль у протистоянні Радянському Союзу під час Холодної війни. Про це пише «Главком» із посиланням на Associated Press.
До слова, президент США Дональд Трамп заявив, що російський президент Володимир Путін зіткнеться з «дуже серйозними наслідками», якщо він не погодиться на перемир'я під час їхньої зустрічі на Алясці. Саміт, запланований на п'ятницю, має стати «ознайомчою зустріччю» для Трампа, щоб перевірити готовність Путіна до перемир'я, яке відкрило б шлях до подальших переговорів з Києвом.
Як відомо, віцепрезидент США Джей Ді Венс під час телефонної розмови з Володимиром Зеленським та європейськими союзниками заявив, що Вашингтон не укладатиме мирну угоду з Росією без участі України та Європи.
Зауважимо, 15 серпня Трамп та російський диктатор Росії Володимир Путін проведуть переговори на Алясці. Головна тема переговорів – мир в Україні. Обговорювані пропозиції можуть включати обмін територіями та відмову Києва від вступу до НАТО. А 14 серпня в Анкориджі, найбільшому місті Аляски, за день до зустрічі лідерів, політична організація Stand Up Alaska проведе мітинг на підтримку України.
Як повідомлялося, за підсумками переговорів російського диктатора Володимира Путіна з американським лідером Дональдом Трампом на Алясці не планується підписання будь-яких документів.
Ще на цю тему
- 13.03.2026 Российские самолеты активизировались возле Норвегии
- 25.02.2026 ГУР оприлюднило дані 34 російських підприємств з виробництва й ремонту гелікоптерів
- 19.02.2026 Авиалайнеры Kuwait Airways будут летать между Москвой и Эль-Кувейтом
- 26.01.2026 Россия столкнулась с кризисом в производстве стратегических бомбардировщиков
- 26.01.2026 У Росії через кризу цивільної авіації пасажирів перевозять вантажними літаками - ЦПД
- 24.01.2026 Россию и Пакистан могут связать прямые рейсы
- 29.12.2025 В правительстве пообещали наладить серийное производство самолетов Ту-214 в 2028 году после неоднократного срыва сроков
- 27.12.2025 Білорусь отримала третю партію російських винищувачів Су-30СМ2
- 15.12.2025 Российские авиакомпании могут лишиться около 300 устаревших вертолетов Ми-8
- 09.12.2025 Медіа: у Росії розбився військово-транспортний літак Ан-22
- 17.11.2025 «Без господдержки отрасль не сможет продержаться». Грузовые авиакомпании России заявили об угрозе полной остановки полетов
- 15.11.2025 На Дальнем Востоке экстренно посадили разваливавшийся на лету SSJ100 авиакомпании «Россия»