Російський телекомоператор «Білайн» відкрив у Гельсінкі центр передачі даних - ЗМІ
Великий російський телекомунікаційний оператор «Білайн» відкрив у фінській столиці Гельсінкі центр передачі даних.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Yle.
За даними газети Iltalehti, одна з найбільших російських мобільних компаній – «Білайн» – таким чином прагне підвищити швидкість передачі даних, а також покращити роботу закордонних сервісів, наприклад, Telegram.
У Центрі кібербезпеки Агентства транспорту та комунікацій Фінляндії (Traficom) заявили журналістам Iltalehti, що «уважно стежать за ситуацією».
Зазначається, що йдеться про так звану точку обміну трафіком, які у Фінляндії, як правило, досить невеликі.
Як повідомляв Укрінформ, Роскомнадзор створює «Центр обробки даних» задля посилення контролю над інформаційним простором всередині Росії та на тимчасово захоплених територіях України.
Ще на цю тему
- 19.12.2025 У Росії запроваджують тотальний контроль над усіма мобільними телефонами - ЦПД
- 04.09.2025 В России оператор «Билайн» испытывает новую систему фильтрации трафика – расследование
- 27.08.2025 У Росії з вересня покупців SIM-карт будуть знімати на камеру
- 03.04.2025 Роскомнадзор начнет собирать IP-адреса и геолокацию всех пользователей Рунета
- 22.02.2025 В двух районах Крыма отключат мобильную связь и установят блокпосты из-за учений российских подразделений «БАРС-Крым» – Аксенов
- 28.12.2024 Россия: власти запретили звонки на телефоны через сеть
- 09.08.2024 У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal – ЗМІ
- 27.01.2024 У Росії починають відключати мобільний інтернет через атаки українських дронів
- 24.11.2023 В России могут ужесточить оборот сим-карт
- 15.08.2023 Российские спецслужбы будут глушить связь в случае введения ЧП
- 20.03.2023 Співробітників Кремля зобов'язали позбавитися iPhone до кінця березня – ЗМІ
- 06.09.2022 Последствия «хитрого плана»: из российского рынка уходят производители электроники