Україна та Греція досягли домовленості про 100 дозволів на нерегулярні перевезення

12:20 06.06.2024

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури домовилось із Міністерством інфраструктури та транспорту Греції про отримання дозволів на нерегулярні перевезення між країнами.

Наступного тижня бланки відповідних дозволів вже будуть доступні до замовлення в Державній службі з безпеки на транспорті. Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Мінвідновлення.

"Минулого року дозволів на нерегулярні перевезення до Греції українські перевізники не мали. Це суттєво обмежувало можливості наших перевізників, особливо з огляду на те, що автобусні перевезення сьогодні є пріоритетним транспортом через відсутність авіасполучення. У цьому році нам вдалось досягти домовленості про 100 дозволів на нерегулярні перевезення. Працюємо далі, щоб збільшити цю кількість та забезпечити комфортні та безпечні умови для перевезень", - наголосив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Тепер українські перевізники, що прямують до Греції, зможуть планувати логістику безпосередньо до кінцевої точки без потреби пересаджувати пасажирів на іноземні автобуси.

Наступного тижня бланки відповідних дозволів вже будуть доступні до замовлення в Державній службі з безпеки на транспорті.

У 2024 році було досягнуто домовленостей про збільшення кількості дозволів на нерегулярні перевезення з Туреччиною, Румунією та Чорногорією.
 

Ще на цю тему