НАТО може втрутитися у війну в Україні: названо дві умови

10:00 06.05.2024

У НАТО конфіденційно та неофіційно визначили дві “червоні лінії” Альянсу, через порушення яких російськими терористами може відбутися пряме втручання військ НАТО у війну в Україні. Проте це можна розцінювати, які оцінки можливих планів Альянсу на випадок надзвичайних ситуацій.

Як повідомляе видання« Флот 2017» про це пише видання Repubblica.

Перша “червона лінія” НАТО – це втручання у війну в Україні третьої країни на боці рф. Неважливо, хто це буде – Білорусь, Китай, КНДР або інший союзник росіян.

“Тактичний варіант нещодавно визнаний вірогідним кількома аналітиками союзників. Тоді Мінськ був би безпосередньо включений у війну. Його війська та арсенал мали б вирішальне значення для Москви. І ця обставина могла тільки активізувати оборону на користь України”, – сказано у повідомленні.

Друга “червона лінія” НАТО – спроби російських терористів напасти на Прибалтику, Польщу чи Молдову. Навіть якщо не буде не повноцінне вторгнення, а “спроба перевірити НАТО”.

“Це не обов’язково вторгнення, яке може відбутися після наступу на Одесу, але й просто військовий удар, щоб перевірити реакцію Заходу… Такий удар може змусити Кремль подумати, що НАТО відволікається, однак Альянс не захоче миритися з такою агресією”, – зазначає видання.

Ще на цю тему