Для звільнення Криму окупаційне угруповання треба знищити – Скібіцький

13:40 24.10.2023

Після серії ударів та спецоперацій Сил оборони України в Криму російські окупанти на півострові відчули та зрозуміли військову загрозу, тому перебазовують свої кораблі з бухти Севастополя на територію рф.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю «Апостроф TV», повідомляє група Інформаційний спротив з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

«Вони [росіяни] перебазували частину свого оперативного складу, мається на увазі системи упраправління чорноморським флотом, на територію рф. Тобто вони відчувають загрозу», ― сказав Вадим Скібіцький.

Він підтвердив, що частину кораблів окупанти перемістили до новоросійська. Однак тамтешній невеликий порт не здатний розмістити всі кораблі чорноморського флоту рф, тому у кремлі вирішили використати для цього окуповану територію Грузії.

«Тривають активні роботи в місті Очамчире, це Абхазія ― росіяни там провели днопоглиблювані роботи, десь зробили реконструкцію портової інфраструктури, для того щоб забезпечити там базування військових кораблів. Але це, знову ж таки, буде невелике [місце]», ― зазначив представник ГУР МО України.

«Панічні настрої серед окупантів є, особливо коли є ураження цілей та втрати особового складу вмс зс рф. У них є розуміння, що війна прийшла на територію Криму», ― додав представник ГУР МО України.

За його словами, завдання України щодо Криму залишається незмінним.

«Наша задача ― повністю звільнити окупований Крим. Ми від неї не відступимось. Для цього необхідно знищити окупаційне угруповання, яке там знаходиться», ― наголосив Вадим Скібіцький.

Першочерговими цілями для України залишаються кораблі-ракетоносії.

«Для того щоб нейтралізувати активність рф, необхідно першочергово знищувати саме бойові кораблі. Це ті кораблі, які несуть крилаті ракети «калібр» ― ними і наносяться удари по всій нашій території», ― пояснив Вадим Скібіцький.
 

Ще на цю тему