Міни не було: Румунія розслідує інцидент із судном біля Сулинського гирла

11:00 12.10.2023

Наразі тривають слідчі дії щодо вибуху на турецькому вантажному судні у Чорному морі біля берегів Румунії, проте уже зараз є підстави стверджувати, що його спричинила не міна. 

Про це заявив на брифінгу речник Військово-Морських Сил Збройних сил України (ВМС ЗСУ) Дмитро Плетенчук під час брифінгу в «Медіацентрі Україна – Укрінформ», пише видання Порти України.

Інцидент стався 5 жовтня о 12:20 за київським часом біля гирла Дунаю, за 11 морських миль на північ від міста Сулина, поблизу входу у Сулинське гирло, повідомляли медіа.

Зараз тривають слідчі дії, що саме це був за інцидент, але однозначно це не була протикорабельна міна. Там стався якийсь інцидент. Причини його зараз розбирає румунська сторона. Там триває слідство, тому розголошувати ніяку інформацію [не можна]. З нашого боку, єдине, що ми можемо визначити, 100% що це не була протикорабельна міна”, — заявив Плетенчук.

Він також додав, що Росія може встановлювати міни біля своїх берегів, але про збільшення мінної небезпеки у Чорному морі наразі не ідеться.
 

Ще на цю тему