До Кримської платформи приєдналася Сербія

19:00 23.08.2023

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що до саміту Кримської платформи приєдналася Сербія, таким чином кількість учасників збільшилась до 67.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, відкриваючи саміт Кримської платформи, передає Європейська правда.

"Для мене честь вітати на цьому третьому саміті нових учасників: Бахрейн, Сербія, Східний Тимор, Об’єднані Арабські Емірати, Дунайська комісія, ЮНЕСКО та Світова організація туризму. Наша спільна мета залишається незмінною – створювати умови для звільнення Криму з окупації, як і всіх тимчасово окупованих територій України", - сказав Кудеба.

Дмитро Кулеба перед тим зазначив, що попереднього року кількість учасників Кримської платформи зросла до 60. Відтак з новими названими країнами та організаціями це вже 67. 

Нагадаємо, 23 серпня у Києві проходить третій саміт Кримської платформи. Серед топ-гостей, які особисто приїхали в Україну – президент Литви Гітанас Науседа, президент Португалії Марсело Ребелу де Соуза, прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо.
 

Ще на цю тему