Прокуратура АРК повідомила про підозру вже 736 державним зрадникам з Криму

15:00 17.08.2023

Прокуратура АР Крим та Севастополя повідомила про підозру вже 736 державним зрадникам з окупованого Криму, які вирішили співпрацювати з ворогом. 

До суду скеровані 344 обвинувальних акти. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, пише Центр журналістських розслідувань.

«З початку окупації півострова російськими збройними силами у 2014 році органи правопорядку автономії загалом розслідували 576 кримінальних проваджень щодо 695 правопорушень за фактами вчинення державної зради (ст. 111 КК України). Підозри у вчиненні даного злочину повідомили 736 особам. До суду скеровано 344 обвинувальних акти», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, серед обвинувачених чиновники різного рівня, судді, працівники правоохоронних та виправних установ, а також колишній командувач Військово-Морських Сил ЗСУ. Усі вони зрадили присязі на вірність українському народу і перейшли на службу до окупантів.

«Загалом з 2014 року за вчинення державної зради українськими судами було винесено 36 вироків кримським держзрадникам, поки заочних. Серед засуджених колишні депутати ВР АР Крим та Севастопольської міської ради, судді, прокурор, а також окупаційний «міністр охорони здоров’я Республіки Крим»», – додали у прокуратурі автономії.
 

Ще на цю тему