Україна продовжить демілітаризацію захоплених територій – ГУР про нафтобазу у Севастополі

20:00 01.05.2023

Представник Головного управління розвідки МО Андрій Юсов заявив, що Україна докладатиме максимум зусиль для деокупації всіх тимчасово окупованих територій, зокрема й Криму. 

Юсов у коментарі 24 Каналу зазначив, що пожежа на нафтобазі 29 квітня в Севастополі - це лише один із багатьох випадків "бавовни" на тимчасово окупованих територіях України останнім часом, пише ZN.UA.

"Згоріли 10 резервуарів та 40 тисяч тонн пального, що призначались для ворожого Чорноморського флоту, які прикривали морпіхи та сили ППО. Однак ми бачимо, що прикривали не надто ретельно. Ці цілі знищено, а Україна й надалі продовжуватиме демілітаризацію Криму від загарбників,– наголосив представник ГУР.

Нагадаємо, близько 4:20 ранку 29 квітня в Севастополі спалахнув резервуар з паливом і соцмережами відразу почали розповсюджувати фото і відео величезного стовпа диму. Окупаційний "губернатор" Севастополя Міхаіл Развожаєв повідомив, що пожежа сталася після атаки безпілотника. Після цього "сенатор від Криму" Ольга Ковітіді закликала зробити удар у відповідь по Одесі, яка все ще залишається однією із заповітних мрій РФ.
 

Ще на цю тему