Росіяни вивозять цінні речі з Криму напередодні наступу ЗСУ – Гуменюк

16:20 01.05.2023

Росіяни намагаються залишити окупований Крим, вивозячи звідти цінності напередодні контрнаступу Збройних Сил України. 

Про це заявила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, пише Крим.Реалії.

«У публічний простір потрапляють повідомлення, що між Кримом і РФ курсують урядові літаки росіян. Вони вже зараз вивозять те, що може становити цінність, щоб воно не потрапило до рук Сил оборони України та наших спецслужб», – зазначила вона.

Гуменюк додала, що на автомобільних виїздах із Криму на територію РФ уже спостерігається скупчення автомобілів, росіяни вивозять свої сім'ї, а також намагаються виїхати з півострова. Дехто, за її словами, навіть спеціально просить перевести на службу на територію Росії, щоб мати «формальний» привід покинути півострів.

Після атаки нафтобази у Севастополі 29 квітня з Криму вилетів російський урядовий борт Ту-204-300. Хто саме в ньому був, невідомо. Пізніше стало відомо, що урядовий борт, який вилетів із Криму, приземлився у Москві.

Останніми тижнями з'являється все більше заяв на тему контрнаступу України. Про його терміни та місце – нічого невідомо. Одні називають ціллю Києва Донбас, інші ж – Крим.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявляв, що підготовка до контрнаступу Збройних сил України «йде за планом», але самі плани щодо його реалізації він не озвучуватиме.

Т.з. «глава Криму» Сергій Аксьонов заспокоює кримчан, заявляя, що Україна не зможе деокупувати півострів завдяки фортифікації та формуванню оборони.
 

Ще на цю тему