Окупантив Криму мають намір розширити список об'єктів для «націоналізації»

20:30 01.04.2023

Окупаційна влада Криму має намір розширити список підприємств, квартир та земельних ділянок, що належать громадянам України і які потраплять під «націоналізацію» в Криму. 

З такою заявою виступив 1 квітня голова окупаційного парламенту Криму Володимир Константинов, пише Крим.Реалії.

«Зараз триває активна робота, найближчим часом ми повідомимо про нові об'єкти, які будуть націоналізовані», – цитує Костантинова російське державне інформаційне агентство ТАСС.

При цьому Костантинов також заявив, що на даний момент не може публічно сказати, про які конкретно об'єкти йдеться, допоки відповідна комісія не підготує перелік цих об'єктів.

Раніше Аксьонов заявляв, що у Криму грошима від продажу «майна українських бізнесменів» мають намір профінансувати війну Росії проти України.

3 лютого російський парламент Криму підтримав «націоналізацію майна українських бізнесменів». Тоді спікер російського парламенту Криму Володимир Константинов заявляв, що «до переліку включено близько 500 об'єктів, що належать до різних підприємств та банків, туристської, спортивної інфраструктури».

Раніше Константинов заявляв, що йдеться про майно нібито належне українським бізнесменам Ігорю Коломойському, Рінату Ахметову, Сергію Таруті, політикам Нестору Шуфричу та Арсенію Яценюку. Українські бізнесмени та політики не коментували інформацію Константинова.
 

Ще на цю тему